Skip to main content

Verejné hlasovanie cez smartphone – oznam

Milí priatelia, hlasovanie cez telefón nie je zatiaľ dostupné. Pre hlasovanie otvorte túto stránku na notebooku, PC, tablete alebo väčších obrazovkách. Ďakujeme pekne za pochopenie.
Hlasovanie verejnosti
  • <p id="P1">Privátny interiér </p>
  • <p id="P2">Pracovisko</p>
  • <p id="P3">Občiansky interiér</p>
  • <p id="P4">Horeca</p>
  • <p id="P5">Obchod</p>
  • <p id="P6">Študent</p>
  • Privátny interiér

    REZIDENČNÝ DOM ZA KOŠICAMI | Mesto
    Autori | Mgr.art. Anna Hrubovcakova
    Spoluautori | návrh interiéru+ dozor Anna Hrubovcakova, realizacia dýhovaných nabytkov Juraj Vráb, Drevonex
    Firma, ateliér | pjure S.R.O. | http://pjure.studio
    Foto | Slavo Samuelcik

    Autorský popis | Hlavnou prioritou bolo navrhnúť pohodlné bývanie pre štvorčlennú rodinu, ktoré by slúžilo dlhé roky bez obmedzenia a nepodliehalo aktuálnym krátkodobým trendom. Čisté a nadčasové riešenie spolu s kombináciou dubovej prírodnej dýhy, s jemným kartáčom, ktorá je kombinovaná s prírodnou dubovou podlahou, čiernymi akcentami a technickými svietidlami, vytvára jeden harmonický celok.
    Schodisko
    Návrh a realizácia schodiska. Madlo, ktoré je praktické a zároveň nenápadne je v nosnej priečke, co trochu komplikovalo situaciu, ale tento detail nám prišiel výnimočný, nechceli sme sa ho vzdať a tak sme ho dotiahli až do konca. Schodisko v dubovom prevedení je pekné čisté, zvládnuté do detailov, nakoľko sme nepoužívali žiadne soklové lišty, bol dôležitý každý jeden milimeter. Všetko sadlo k plnej spokojnosti.
    Obývačka s kuchyňou
    Zaujímavostou su designove svietidla osadene v stropnej liste, ako i cierny strop, ktory dodava interieru smrnc. Spociatku si klient nebol isty ci to zvladne, od stropu ho odhovarali i vsetci majstri ktori sa nachadzali na stavbe, avsak bola som neoblomna. Po vymalovani mi volal s tym ze je to perfektne. Zvysok je kombináciou dýhy v tabakovom odtieni, dubová podlaha, tmavý čierny strop, čierne technické svietidlá, biele steny, biela keramická doska, bora systém

    Spáľňa s kúpeľnou a šatníkom
    Nad posteľou sa nachádza drevený rošt, ktorý je dominantným prvkom interiéru. Ambientné osvetlenie v podhľade, ktoré ide líniami zároveň so sadrokartónom, dotvára atmosféru spálne. Zo spálne je priamy vstup do šatníka a kúpeľne. Šatník je materiálovo navrhnutý tak, aby ladil so spálňou. V šatníku sa nachádzajú veľké zrkadlá, ktoré opticky zväčšujú priestor a presvetlujú ho.

  • Pracovisko
    ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY SYGIC A.S. | Mesto
    Autori | Ing. Arch. Boris Schultz, Ing. Arch. Richard Baláži
    Spoluautori | Ing. Arch. Ivana Kvietková, Ing. Arch. Štefan Vrabec, Mgr. Art Martina Boháčová
    Firma, ateliér | A.M. architects | http://am-architects.eu/
    Foto | Martin Žilka

    Autorský popis | Sygic a.s.

    Názov projektu: Administratívne priestory Sygic a.s.
    Miesto stavby: Twin City, blok C, 7NP, Mlynské nivy, Bratislava
    Veľkosť interiéru: 2455,2 m2
    Vek nehnuteľnosti: 3 roky

    Technológie: použitie chladiacich trámov, namiesto tradičných fancoilov
    Materiály: prírodné materiály, dyhové obklady s akustickými vlastnosťami
    Jedinečný prvok: piazza – flexibilna zona, ktorá je prepojenie s terasou, kuchynkou a pódiom
    Zvláštnosti: netradičnosť a diverzita priestorov, vytvorenie inšpiratívne prostredia, ktoré podporujú kreativitu a tiež umožňujú relax. Tématické zasadačky – Schoppa, Sy-gym, herňa s maxi šachom, pinpongáreň.
    Prvky: zavesená hojdacia loď v priestore piazze, abstraktný pseudostrom s akustickou korunou (oblaáčiky), organický stôl v kuchyni, kde sa uskutočňujú neformálne meetingy a spoločné stretnutia zamestnancov

    Sídlo Sygic sa nachádza v business centre Twin City na Továrenskej ulici v Bratislave. Kancelárske priestory s rozlohou 2455,2 m2 zaberajú takmer celé najvyššie podlažie bloku C.
    Návrh interiéru pre firmu Sygic a.s. reflektuje súčasné trendy v navrhovaní kancelárskych priestorov. Zamestnávatelia sa čoraz viac snažia poskytnúť svojim zamestnancom rozmanité a podnecujúce prostredie, bez výraznej prítomnosti korporátnej farebnosti s maximálnou hravosťou a pohodlím pri práci.
    Cieľom bolo vytvoriť priestor pre zamestnancov, ktorý by poskytoval nielen štandardné priestory na prácu, ale aj varianty neformálnych pracovísk a relax zón. Kancelérie sú sútredené okolo centrálneho multifunkčného priestoru-“Piazza“.
    Jedným z trendov pri tvorbe pracovného prostredia je aj sústredenie sa na priestory, kde môžu ľudia komunikovať "face to face". Namiesto uzavretých zasadačiek, sa do kancelárií dostávajú menšie neformálne priestory na rýchle stretnutia. Osobný kontakt namiesto mailu a telefonátu je čoraz potrebnejší, najmä keď sa v množstve digitálnych informácií strácajú tie dôležité.
    Nakoľko sa spoločnosť zaoberá navigáciou a mapami, priestor sme poňali ako rozhranie mesta a prírody pretransformovaných do 'mestských kulís' na jednej strane a prírodnej scenérie s ' akustickými stromami ' na druhej.
    Reprezentatívna časť Piazzy je riešená ako zvýšené pódium s možnosťou rozčlenenia na menšie zóny – je tu recepcia, priestor pre prezentácie, malý Showroom Sygic, hudobné pódium. Piazza priamo nadväzuje na kuchynku s prístupom na terasu.
    Funkčne je centrála rozdelená na uzavreté kancelárske priestory a Open-space.
    Štandardné zariadenie pracoviska je doplnené o farebné vstavané nábytky. Na podlaží sa nachádzajú zasadačky rôznych veľkostí - každá je poňatá atypicky a tématicky. Sú tu napríklad meetingovky “Schoppa”, ktoré pripomínajú starú kolibu, alebo Sy-gym - telocvičňa, kde sú súčasťou zariadenia fitlopty a rebriny. K dispozícii sú tiež Tee-pee, herňa s maxi-šachom, pinpongáreň, zavesená hojdacia loď, putujúci domček, focus zóny riešené ako „obývačky“, a pod.
    Dominantnou časťou priestoru je drevený obklad s perforáciou, ktorý je použitý na centrálnych jadrách. Na stenách sú nalepené tapety s tématikou firmy (navigácia) striedajúce sa s popisovateľnými stenami. V prevažnej časti priestoru je priznaný železobetónový strop s podvesenými akustickými panelmi. Striedanie materiálov na podlahe rozčleňuje priestor na jednotlivé zóny. Na toalety sa napríklad dostanete len cez ponorkové dvere.

  • Občiansky interiér
    REKONŠTRUKCIA INTERIÉRU NÁSTUPNEJ STANICE LANOVKY - SKALNATÉ PLESO - LOMNICKÝ ŠTÍT | Mesto
    Autori | Mgr. art. Patrik Bujňák
    Spoluautori | Mgr. art. Patrik Bujňák, Ing. arch. Lukáš Sečka, PhD., Ing. arch. Igor Cziel, Mgr. art. Mária Bujňáková, Mgr. art. Michaela Bujňáková, PhD.
    Firma, ateliér | Mgr. art. Patrik Bujňák - FURNICOOLTURE | http://www.furnicoolture.com
    Foto | Ing. arch. Igor Cziel

    Autorský popis | Predmetom tejto štúdie je komplexný návrh dizajnového riešenia interiéru v priestoroch nástupiska lanovky, vedúcej na Lomnický štít, v budove stanice na Skalnatom Plese. Plošná výmera riešeného priestoru je 117 m2. V súčasnosti je priestor, v ktorom sa návštevníci - cestujúci pohybujú skôr prevádzkovou chodbou. Požiadavkou bolo zatraktívniť priestory jedinečného miesta - bodu odkiaľ sa lanovkou vieme dostať na najvyšší bod na Slovensku - Lomnický štít. Celý riešený priestor je rozdelený do piatich častí, ktoré návrh sceľuje do jedného konzistentného celku atraktívneho pre návštevníka. Do kvalitatívne inej pocitovej dimenzie dostávajú priestor prvky ako jednotná nášľapná vrstva podlahy v celom priestore, materiálovo upravené povrchy stien a obklady z veľkoformátových drevovláknitých dosiek Valchromat, nové osvetlenie, prezentačné a informačné plochy či lamelový podhľad. Prvá miestnosť, do ktorej človek cestou k lanovke vkročí, je priestor chodby so schodiskom, definovaný ako informatívno-edukačný a nachádza sa v ňom tzv. časová os, prezentujúca dôležité míľniky z histórie lanovky. Pohyb návštevníkov je tu obojsmerný. Ďalej návštevník prejde výstupným priestorom a dostáva sa do medzipriestoru, prezentujúceho lanové cesty, cesty vedúce na vrchol. Umiestnenie a schéma centrálneho líniového osvetlenia je konceptuálnym odkazom na prvé zdolávanie vrcholu Lomnického štítu. Hľadania a určovania horolezeckých trás. Následne po prechode cez kamennú stenu, tvorenú polygonálnym obkladom, sa človeku naskytne možnosť vidieť cieľ cesty - pri dobrej viditeľnosti priamo vrchol Lomnického štítu. Umožňuje to presklená stena a historický ďalekohľad na osi hlavnej lanovej dráhy, akoby zo skalnej praskliny otočenej priamo na cieľový vrchol. Čakanie celej skupiny návštevníkov na lanovkovú kabínku je v najväčšej miestnosti spríjemnené videoprezentáciou, ukazujúcou aktuálne kamerové zábery z vrcholu Lomnického štítu. V miestnosti je tiež možnosť sedenia, počas čakania na kontrolu lístkov a samotný nástup pod dozorom odborného personálu obsluhy lanovky. Nasleduje prechod cez turniket a už len cesta priamo na vrchol.

    Neobvyklé požiadavky investora:
    Nutné zachovanie a rešpektovanie pôvodných kamenných obkladov z viacerých hľadísk. Zachovanie tohto pôvodného architektonického prvku a zároveň potenciálne vysoké predraženie investičných nákladov v prípade odstránenia a prepravy materiálu obkladu zo stanice.

    Zvláštne okolnosti a špecifikácie rekonštrukcie:
    - Drsné poveternostné podmienky pôsobenia na interiér počas obdobia zimy - nízke teploty, vlhkosť. Nadmorská výška stanice: 1754 m
    - Vysoko frekventovaný priestor
    - Striktne ohraničená doba realizačných prác mimo letnej a zimnej sezóny
    - Logistika, doprava

  • HORECA

    MOJA ŠÁLKA KÁVY | Mesto
    Autori | Viera Henczeová
    Spoluautori | Svetlana Čertíková
    Firma, ateliér | Info@pegasstudio.sk | http://www.pegasstudio.sk
    Foto | Viera Henczeová

    Autorský popis | Kaviarnička „Moja šálka kávy“ je splneným snom mojej kamarátky Svetlany Čertíkovej – majiteľky kaviarničky. Osud jej do života priniesol vo veľmi krátkom čase veľa zmien, problémov aj strát, jednou z nich bola aj strata kúpeľnej kaviarničky, ktorú s láskou prevádzkovala. Obdivujem jej silu, vôľu a odvahu, ako to všetko s láskavosťou a odvahou zvládla. A tak vznikol tento hoc pre niekoho malý projekt kaviarnička „Moja šálka kávy“. Svetlanka ma oslovila s vypracovaním návrhu, kde cieľom bolo vytvoriť útulnú kaviarničku, kde si okrem kávičky bude možné pochutiť na bábovkách, ktoré si Svetlanka sama bude piecť podľa vlastných receptúr, podávať sa budú domáce limonády a servírovať sa bude na krásnom dizajnovom, luxusnom porceláne od PIP studio. Mottom tejto značky je "Veselé produkty pre veselých ľudí". Značka kombinuje prekrásne farby a nádherné motívy, ktoré boli odrazovým mostíkom v mojom návrhu. V kaviarničke si tak krásnu šálku, z ktorej si dáte kávičku môžete aj kúpiť. A ak sa vám páči práve upečený tvar bábovky, jedinečná forma na bábovku je tiež v ponuke kaviarničky. Spolupráca s majiteľkou bola veľmi tvorivá, ja som si presadila „bábovkové“ svietidlá, ktoré sme vyrobili zo starých foriem báboviek, Svetlanka zas pozháňala dizajnové konvičkové svietidlá nad barový pult-.Realizáciu spravádzali aj slzy, keď nám drahá farba na stenu zreagovala úplne inak a tak máme namiesto tyrkysovej steny zlatú, elektrikár nám odmietal zavesiť bábovkové lustre, lebo sa mu nepáčili a namiesto zakúpených stropných nám zavesil iné- No všetko sme zvládli a verte ten pocit, keď sedíte v kúte kaviarničky a sledujete reakcie hostí, ako sa im hneď vo dverách objaví úsmev na tvári a okamžite akoby čarovným prútikom prekročením prahu kaviarničky z nich opadnú všetky starosti a zmenia sa na spokojných a usmiatych ľudí. Pri tomto projekte určite zafungovalo: „Buď láskavá a odvážna a možno príde aj kúzlo“.

  • Obchod

    ČERPACIA STANICA SLOVNAFT | Mesto
    Autori | ALEXY&ALEXY architekti: Andrej Alexy, Martin Bujna, Štefan Rafanides
    Spoluautori | Viktor Kasala
    Firma, ateliér | ALEXY & ALEXY S.R.O. | http://www.alexyandalexy.sk
    Foto | Soňa Sadloňová

    Autorský popis | projekt interiéru 09/2016
    ukončenie realizácie 04/2017
    investor SLOVNAFT a.s.
    autori interiéru ALEXY&ALEXY architekti:
    Andrej Alexy
    Martin Bujna
    Štefan Rafanides
    spolupráca Viktor Kasala
    foto Soňa Sadloňová

    Čerpacia stanica veľkej petrochemickej spoločnosti. Téma, ktorá sa väčšinou točí okolo korporátneho dizajnmanuálu. Toto je však výnimka. V architektonickom, ale aj interiérovom riešení nie je nič, čo by sa predtým vyskytlo na ktorejkoľvek inej čerpacej stanici pod hlavičkou Slovnaftu. Čerpacia stanica sa mala maximálne odlišovať od zaužívaných modelov a do lokality priniesť vizuálne aj prevádzkové osvieženie s radom inovácií.

    Súťaž
    Začiatkom roka 2013 sa uskutočnila vyzvaná architektonická súťaž, do ktorej sa zapojilo 30 účastníkov. Vyhral ju návrh ateliéru ALEXY & ALEXY, ktorému dominovalo dynamické zastrešenie v tvare parabolického hyperboloidu. Priznaná oceľová rámová priehradová konštrukcia je spomienkou na bývalú industriálnu zónu.

    Kiosk
    Box štvorcového pôdorysu (16 x 16 m, plocha cca 241 m2) so zaoblenými rohmi a tieniacimi lamelami odkazuje na funkcionalistické pumpy. Obsahuje pokladne, kaviareň a drobný predaj, WC pre návštevníkov a zázemie pre zamestnancov. Priestor je natočený tak, aby umožnil výhľad na membránovú kupolu. Strecha je vegetačná, čo zlepšuje teplotechnické vlastnosti.

    Vnútro
    Čierno-sivo-biela farebnosť doplnená detailmi so svetlými drevenými povrchmi nadväzuje na celkové poňatie exteriéru. Interiér je silne individualizovaný s radom atypických prvkov, ako sú napr. kruhové gondoly s tovarom či hlavný pult z odolného kerrocku s podsvietením, ktoré zdôrazňuje proporčné vnímanie. Hygienické zázemie presvetľuje denné svetlo zo svetlovodov, „zelenú“ atmosféru dotvárajú horizontálne machové steny.

    Funkcie
    Okrem natankovania sa tu dá nakúpiť, občerstviť, zregenerovať sily, zabaviť deti, ale aj absolvovať pracovný míting. Na tento účel je pripravený prenajímateľný rokovací salónik.

    Technológie
    Vykurovanie je na báze tepelných čerpadiel. Všetky technológie sú integrované a riadené cez inteligentný systém merania a regulácie. A mnohé sú na dosah ruky - prístup na internet vo forme Wi-Fi je v podobe rozhraní zabudovaných do barových pultov, samozrejmosťou je konvenčné, ale aj bezdrôtové nabíjanie mobilov. Káva sa dá objednať priamo od čerpacieho stojana a špecialitou sú aj boxy na umývanie štvornohých priateľov.

  • Študentský koncept
    BYT HIPSTERI | Mesto
    Autori | filip huraj
    Spoluautori | žiadny
    Firma, ateliér | interierový dizajn |
    Foto | filip huraj

    Autorský popis | Byt je navrhnutý pre hipsterskí pár bez dedí .

    Mladí hipsterskí pár sa rád stretáva s kamarátmi formou že doma navaria, vychutnajú si jedlo a bavia sa . Najradšej pripravujú jedlá zo surovín ktoré si vedia doma aj vypestovať a to po celý rok .
    K bytu patrí aj terasa ktorú využívajú hlavne v lete ale obaja milujú prírodu aj v zime a preto do bytu vniesli kúsok prírody o ktorú sa dá starať aj v chladnejšom počasí .

    Dominantou tohoto bytu je presklená záhradka v centre bytu táto miestnosť má slúžiť na oddych relax ale aj pestovanie rastlín alebo bylín do kuchyne kedže varenie a staranie sa flóru sú hoby tohoto páru. Táto záhradka pomáha aj presvetliť a zväčšiť celkový dojem z priestoru dennej časti bytu.

    Celý byt je ladený v neutrálnych farbách výnimku tvorí iba akcent zelenej ktorá sa nachádza v kuchyni , na chodbe a ako komoda v spálni .

Podpor hlasovanie a zdieľaj na Facebook. Ďakujeme ♥
Slovenská asociácia interiérových dizajnérov SAID s podporou partnerov a priateľských organizácii vyhlásila prvú slovenskú kategorizovanú súťaž o ceny v interiérovom dizajne. Do súťaže sa prihlásili interiéroví dizajnéri, architekti, umeleci, študenti, investori, výrobcovia ale aj dodávatelia interiérov.
Sledujte nás na sociálnych sieťach
Napíšte nám správu
[contact-form-7 id=“2119″ title=“Nechaj nám správu“]
Hlasovanie verejnosti

Porota

Iľja Skoček ml. – predseda poroty

Ing. arch. Iľja Skoček, ml. je autorom interiérových premien bratislavských reštaurácií, rekonštrukcií paláca Motešických, rekonštrukcie hotela Albrecht a množstva súkromných rezidenčných projektov. Od roku 2018 je externým pedagógom na Katedre architektúry SvF STU v Bratislave. V rokoch 2007 – 2013 a 2017 – 2019 bol členom Predstavenstva Slovenskej komory architektov a od roku 2019 je predsedom Predstavenstva Slovenskej komory architektov.
Dana Mušecová

Akad. arch. Dana Mušecová Študovala architektúru -špecializáciu interiérová tvorba a výstavníctvo u prof. V.Vilhana. Žije a pracuje v Bratislave. Špecializuje sa hlavne na interiérovú tvorbu, návrhy a realizáciu atypických interiérových prvkov. Vo svojom portfóliu má viacero návrhov a realizácií interiérov hotelov, wellness zariadení, kaviarní, administratívnych priestorov, súkromných domov a bytov. Zúčastnila sa viacerých výstav nábytkového designu, v roku 2001 mala samostatnú výstavu originálnych objektov v K Gallery v Bratislave.
Dušan Voštenák

Akademický architekt Dušan Voštenák, 1982 absolvent katedry architektúry na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave u prof. Vojtecha Vilhana. Po ukončení štúdia člen skupiny ŠTÚDIO 85, v roku 1990 majiteľ firmy EMÓCIA DASIGN STUDIO v Žiline, od roku 1990 založil architektonický ateliér EURODESIGN Žilina, držiteľ ceny SKA CE ZA AR 2005 za interiér a CE ZA AR 2010 v kategórii rekonštrukcie. V roku 2011 zamestnaný na Mestskom úrade v Žiline ako vedúci oddelenia architektúry a urbanizmu. Autorské výstavy v PGU Žilina v roku 2004 a 2014. Od roku 2006 je regionálny zástupca SKA v Žiline a od roku 2018 člen Disciplinárneho senátu SKA. Od roku 2010 je organizátor deviatich ročníkov festivalu architektúry „Mesiac architektúry v PGU Žilina“
Miroslav Zikmund

Akad.arch. Miroslav Zikmund absolvoval VŠVU katedra architektúry v roku 1984, je autorizovaný architekt SKA. Venuje sa prevažne rekonštrukciám hotelových a rekreačných objektov, wellness, tvorbe interiérov, televíznej a eventovej scénografii, ako i i výstavníctvu a reklame. Prvky a podnety z jednotlivých disciplín rád premiešava a kombinuje s dôrazom na tvorivý proces všetkých zúčastnených strán.
René Baďura

doc. akad. soch. René Baďura – dizajnér, vysokoškolský pedagóg, autor publikácií, prednášok a článkov o dizajne. Viacnásobný člen alebo aj predseda hodnotiacej komisie na medzinárodnej výstave Nábytok a bývanie v Nitre. V roku 1989 absolvoval študijný program Priemyselný dizajn na VŠVU v Bratislave. Pôsobí na Technickej univerzite vo Zvolene na Katedre dizajnu nábytku a interiéru od roku 1992. Vystavoval doma i v zahraničí, spolupracuje s domácimi i zahraničnými firmami. Má za sebou študijné pobyty, stáže, prednáškové cykly a viedol workshopy v Belgicku, Brazílii, Číne, Fínsku, Nemecku, Španielsku, Veľkej Británii atď.
Tomáš Čechvala

Ing. arch. Tomáš Čechvala absolvoval FA STU v Bratislave v roku 2005. Od roku 2010 sa venuje vlastnej tvorbe a v súčastnosti vedie ateliér známy aj pre tvorbu interiérov pre pracovné prostredie na Slovensku a v zahraničí. Aktuálne získal ateliér cenu v súťaži Office roka v kategórií Inovatívna kancelária.
Zuzana Cambelová

Ing.Arch Zuzana Cambelová, absovovala Fakultu architektúry SVŠT v Bratislave v roku 1985. V roku 1996 založila spoločnosť CADÉ, ktorá sa zaoberá navrhovaním interiérov. V roku 2003 bola nominovaná na cenu Dušana Jurkoviča ako autor hotela Marrols v Bratislave. Špecializuje sa predovšetkým na interiéry hotelov a súkromných rezidencií.
Zuzana Duchová

Zuzana Duchová, kurátorka a publicistka, študovala vedu o výtvarnom umení na FiFUK v Bratislave a Universität Wien, obhájila dizertačnú prácu o kultúrnych mestách na STU v Bratislave. Externá kurátorka zbierky architektúry a nábytku Slovenského múzea dizajnu. Pracuje pre Creative Europe Desk Slovensko, kde sa zaoberá projektovým manažmentom medzinárodných kultúrnych projektov a grantami.
Porota súťaže

INSAID AWARDS podporujú títo partneri

Príležitosť pre firmy

Hľadáme fanúšikov a partnerov pre INSAID AWARDS 2020. Ak si myslíte, že vaša značka zapadá do nášho konceptu interiérového dizajnu, stante sa našim partnerom a podporte nás. Ďakujeme. Viac o výhodach v partner kite.

Partneri insaid awards

Na príprave súťaže INSAID AWARDS sa podielali

  • Martina Uhrinova
    Interiérový dizajnér
    KENDU
  • Milan Illes
    Projektový manažér
    KENDU
  • Michal Staško
    Dizajnér
    Staško dizajn
  • Ivan Matuška
    Dizajnér
    TRIFORM FACTORY
  • Miroslav Debnár
    VŠVU, Bratislava
    Katedra dizajnu
  • Michal C. Hronský
    FA STU, Bratislava
    Ústav interiéru a výstavníctva
  • Elena Farkašová
    TUZVO DF, Zvolen
    Katedra dizajnu nábytku a interiéru
  • Ivan Brezovský
    Biznis developer
    Teal rivers
Ďalej spolupracovali
  • Táňa Kollárová
    Dni architektúry a dizajnu, DAAD
  • Táňa Lesajová
    Noiz.sk
  • Vlado Korček
    slovensky.in
  • Michal Hmirák
    BOLD Digital
  • Mária Rišková
    Slovenské centrum dizajnu, SCD
  • Peter Kukučka
    AT26
  • Vašo Kautman
    Katedra dizajnu, VŠVU
  • Adam Rakús
    Studio Mendelssohn
  • Maximilián Cvengroš
    InaAs
  • Branislav Loskot
    AT26
  • Eva Rutová
    Katedra dizajnu, VŠVU
  • Tomáš Beňadik
    Folk
  • Karolina Finková

  • Katarína Beličková
    MEJD

Podpor prácu ľudí, ktorí súťaž INSAID AWARDS pripravili a zdieľaj info na Facebooku. Ďakujeme ♥
Prihlás sa na odber noviniek a maj vždy čerstvé informácie o aktuálnych zmenách alebo výzvach.
Zapoj sa do našich aktivít a tvaruj komunitu interiérových dizajnérov [contact-form-7 id=“444″ title=“Newsletter“] Ďakujeme a tešíme sa na teba.
Na príprave spolupracovali